loading

Szanowni Państwo,

z prawdziwą przyjemnością informujemy, że wprowadzamy do sprzedaży najnowszy model kosiarki automatycznej Automower® 435X AWD. Kosiarka Automower® 435X firmy Husqvarna z napędem na wszystkie koła ustanawia nowe standardy w dziedzinie kosiarek zautomatyzowanych. Z powodzeniem radzi sobie z obszarami o powierzchni do 3500 m2, przeszkodami, nierównym terenem oraz zboczami o nachyleniu do 70 %. Można nią sterować z dowolnego miejsca na świecie za pomocą aplikacji Husqvarna Automower® Connect oraz możliwe jest sterowanie głosowe za pomocą Google Home lub Amazon Alexa.

mower-piaseczno

Automower® 435X AWD

charakteryzuje się wyjątkową przegubową konstrukcją. Napęd na cztery koła zapewnia znakomitą zdolność manewrowania, w sam raz do ogrodów o złożonej strukturze i stromych podjazdach.

mower-piaseczno

Doskonała konstrukcja

  • wyjątkowa przegubowa konstrukcja,
  • napęd na cztery koła zapewnia znakomitą zdolność manewrowania,
  • idealna do ogrodów o złożonej strukturze i stromych podjazdach,
  • Automower®Access – intuicyjne programowanie za pośrednictwem kolorowego wyświetlacza o wysokiej rozdzielczości i pokrętła jog,
  • posiada silniki napędowe z technologią Ultrasilent,
  • wyposażona jest w funkcję Automower® Connect.
  • energooszczędne reflektory LED zapewniają lepszą widoczność i kontrolę nawet w ciemności.
mower-piaseczno

Nowoczesne technologie

Automower® 435X AWD wyposażony jest w Automower®Access - intuicyjne programowanie, sterowanie odbywa się za pośrednictwem kolorowego wyświetlacza o wysokiej rozdzielczości i pokrętła jog. Kosiarka posiada silniki napędowe z technologią Ultrasilent oraz wyposażona w funkcję Automower® Connect.

mower piaseczno

ul. Pod Bateriami 15
05-000 Piaseczno
T +48 500 509 990
luty, 2022

mower-piaseczno